Co si jiní nedokážou ani představit, my vyrobíme.

Obrábění | Strojírenství | Montáž

Hledáte profesionálního a spolehlivého partnera pro výrobu vašich komponent nebo montáž vašich modulů? Ať už se zabýváte technicky složitým problémem, nebo jednoduše chcete, aby byla vaše práce provedena správně, pomůžeme vám s výrobou. Pokud je zapotřebí dalšího konkrétního článku v řetězci, například pro vytvoření speciální povrchové úpravy, máme pro tento aspekt ty správné – a spolehlivé – partnery.

Jsme dostatečně velcí pro rozšíření výroby v případě potřeby, ale přesto jsme dostatečně kompaktní, abychom znali osobně všechny naše zákazníky a jejich specifikace.

Naše výhody: krátké linie a schopnost neustále pečlivě sledovat kvalitu počas celého procesu. Udržujeme pokrok a zároveň zajistíme krátké doby obratu, a tedy krátkou dobu uvedení na trh. Mezi naše další výhody patří schopnost rychle zasáhnout v případě změny požadavků v programu.

Ať už máte zájem o prototyp, jednu položku, výrobní sérii nebo montážní práce, Mevi vám může vyrobit to, co potřebujete – všechno na jednom místě!

Strojírenská a výrobní společnost Mevi-CZ je součástí skupiny Mevi Group, která působí v Nizozemsku a dodnes je rodinným podnikem. Společnost Mevi-CZ byla založena v roce 1998 s cílem dodávat jednotlivé díly své mateřské společnosti, ale rychle si založila vlastní základnu partnerů. V současné době společnost pracuje zcela nezávisle, se svým vlastním portfoliem zákazníků. Aktualizace najdete v referencích.

V běhu let se společnost rozvíjela nákupem nových moderních CNC strojů a interní implementací nových procesů, aby pokryla potřeby svých obchodních partnerů.

V současné době společnost zaměstnává téměř 50 kolegů, přičemž několik z nich u nás pracuje od samého začátku. Disponujeme novým týmem odborníků, znalých cizích jazyků a s přístupem zaměřeným na zákazníka.

Společnost v roce 2018 oslavila své dvacáté narozeniny. Tohoto krásného milníku bylo dosaženo zejména proto, že jsme spolehlivým a stálým partnerem a poskytujeme celkovou kvalitu, kterou naši partneři oceňují.

CNC tool